Lokalizator telefonu komórkowego

2 Comments

slide

 

W sieci znajduje się mnóstwo stron internetowych, które w szczegółowy sposób opisują, jak namierzyć telefon komórkowy. Wiele osób, pragnąc upewnić się, czy ich dzieci są bezpieczne, próbuje skorzystać z tego rodzaju rozwiązania. Na naszej stronie znaleźć można wszelkie informacje o tym, jak określić lokalizację konkretnego numeru telefonu. Procedura działania jest intuicyjna.

Polega ona bowiem na wpisaniu numeru telefonu w oznaczonym polu witryny internetowej, która jest do tego celu specjalnie przeznaczona. Dzięki temu możliwe jest namierzanie telefonu na wszystkich kontynentach. Nowoczesna technologia powoduje, że rzeczony proces jest szybki, niezależnie od fizycznego miejsca, gdzie zlokalizowany jest telefon.

Wyszukiwanie lokalizacji może potrwać maksymalnie kilkadziesiąt minut. Gdy telefon zostanie namierzony, jego lokalizację można z łatwością znaleźć w Google Maps. Punkt ten określony jest z ogromną dokładnością, co stanowi swoisty dowód na tezę, że namierzanie telefonu działa poprawnie.

 

 

2 Comments
  • Administrator
  • 13 marca 2017
  Odpowiedz

  Tak, od roku lokalizator działa poprawnie

 1. Odpowiedz

  Działa to rzeczywiście ?

 

Leave a Comment